Puchar Grand Prix Zaprzyjaźnionych Kół Zalew Zemborzycki

Spławikowe Grand Prix Okręgu PZW Lublin, Puchar Grand Prix Zaprzyjaźnionych Kół Zalew Zemborzycki – 09.04.2017 r. ORGANIATOR: Mivardi Ryba Bełżyce oraz Koło PZW Lublin Haczyk. Wideo-relacja, wywiady, migawki.

Puchar Grand Prix Zaprzyjaźnionych Kół Zalew Zemborzycki

Poniżej playlista (w miarę postępów będzie rosła).

Spławikowe Grand Prix Okręgu PZW Lublin
„Puchar Grand Prix Zaprzyjaźnionych Kół i Klubów” – Zalew Zemborzycki, 09.04.2017

Zajęte
miejsce Drużyna Pkt.
sekt Waga ryb
Zawodnicy
Stano
wisko Imię i Nazwisko Pkt.
sekt
Waga
ryb
1 Sensas Lublin I 3 24 185
A2 – 19
B1 – 7
C2 – 22
Franciszek Wysocki
Marcin Kasprzak
Łukasz Gałązka
1
1
1
3 755
8 060
12 370
2
Milo Matchpro
Lin Czuby 10 5 325
A2 – 22
B1 – 8
C1 – 12
Grzegorz Banucha
Grzegorz Mirosław
Paweł Gębała
4
3
3
885
3 070
1 370
3 Stynka Lerby Team 13 5 820
A1 – 4
B1 – 4
C1 – 6
Bogdan Wąsik
Henryk Słabczyński
Sławomir Staroń
5
6
2
2 975
780
2 065
4 WSK Świdnik 15 12 355
A1 – 8
B2 – 24
C1 – 7
Marek Winiarski
Krzysztof Tymicki
Sławomir Juć
7
1
7
2 105
9 835
415
5 Sensas Lublin II 15 6 875
A2 – 17
B2 – 18
C2 – 14
Sławomir Rożek
Grzegorz Paszkowski
Wojciech Brzana
5
5
5
465
2 120
4 290
Spławikowe Grand Prix Okręgu PZW Lublin
„Puchar Grand Prix Zaprzyjaźnionych Kół i Klubów” – Zalew Zemborzycki, 09.04.2017
Zajęte
miejsce Drużyna Pkt.
sekt Waga ryb
Zawodnicy
Stano
wisko Imię i Nazwisko Pkt.
sekt
Waga
ryb
6
Takaryba.com
LSM Fart
18 7 275
A2 – 14
B2 – 15
C2 – 20
Jarosław Zieliński
Tomasz Borowski
Andrzej Filipek
6
9
3
395
1 260
5 620
7 SARS Haczyk 19 7 025
A1 – 5
B1 – 11
C2 – 16
Paweł Hondra
Grzegorz Błaszczyk
Tomasz Michalak
3
6
10
4 785
2 070
170
8
Mivardi Ryba
Bełżyce 21,5 6 360
A1 – 7
B1 – 11
C2 – 16
Tomasz Ożga
Rafał Walczak
Michał Kępa
9
2
10,5
1 860
4 500
0
9 Łuków Miasto 22 2 430
A2 – 20
B2 – 16
C1 – 2
Arkadiusz Kabat
Bartłomiej Sobczyński
Mariusz Staniak
8
10
4
255
1 090
1 085
10 Selekt Lublin 22,5 1 990
A2 – 24
B1 – 9
C2 – 13
Artur Gałka
Bogumił Kot
Krzysztof Okoń
7
5
10,5
320
1 670
0
Spławikowe Grand Prix Okręgu PZW Lublin
„Puchar Grand Prix Zaprzyjaźnionych Kół i Klubów” – Zalew Zemborzycki, 09.04.2017
Zajęte
miejsce Drużyna Pkt.
sekt Waga ryb
Zawodnicy
Stano
wisko Imię i Nazwisko Pkt.
sekt
Waga
ryb
11 Barrakuda 23 4 880
A1 – 9
B2 – 23
C1 – 11
Michał Rapa
Waldemar Lipian
Jakub Kutrzepa
8
4
11
1 905
2 960
15
12 Złota Rybka
Bychawa 29,5 555
A2 – 16
B1 – 10
C1 – 5
Krzysztof Dyś
Grzegorz Mączka
Kazimierz Dutkiewicz
11,5
9
9
0
330
225
13 Azoty Puławy 29 745
A2 – 18
B2 – 22
C2 – 15
Bogusław Łacek
Józef Dobosz
Kamil Wydra
9
11
9
225
70
450
14 Puławy Gwiazdy 31 510
A1 – 11
B1 – 2
C1 – 1
Adam Papiernik
Zbigniew Ratajczyk
Paweł Papiernik
11
8
12
90
450
0
Spławikowe Grand Prix Okręgu PZW Lublin
„Puchar Grand Prix Zaprzyjaźnionych Kół i Klubów” – Zalew Zemborzycki, 09.04.2017
SENIORZY – TURA I – PODSEKTOR A1
Miejsce I/D Imię i Nazwisko Drużyna Stan Waga ryb Punkty
1 Ind Arkadiusz Nakonieczka Start Dęblin 2 10 840 1
2 Ind Maciej Bąska Milo Matchpro Lin Czuby 1 9 725 2
3 Dr Paweł Hondra SARS Haczyk 5 4 785 3
4 Ind Ireneusz Omelańczuk Łuków Miasto 3 3 305 4
5 Dr Bogdan Wąsik Stynka Lerby Team 4 2 975 5
6 Ind Tomasz Kasperski SARS Haczyk 6 2 805 6
7 Dr Marek Winiarski WSK Świdnik 8 2 105 7
8 Dr Michał Rapa Barrakuda 9 1 905 8
9 Dr Tomasz Ożga Mivardi Ryba Bełżyce 7 1 860 9
10 Ind Przemysław Niećko SARS Haczyk 12 1 345 10
11 Dr Adam Papiernik Puławy Gwiazdy 11 90 11
12 Ind Mirosław Furman Selekt Lublin 10 0 12
Spławikowe Grand Prix Okręgu PZW Lublin
„Puchar Grand Prix Zaprzyjaźnionych Kół i Klubów” – Zalew Zemborzycki, 09.04.2017
SENIORZY – TURA I – PODSEKTOR A2
Miejsce I/D Imię i Nazwisko Drużyna Stan Waga ryb Punkty
1 Dr Franciszek Wysocki Sensas Lublin I 19 3 755 1
2 Ind Kamil Kołodyński Sensas Lublin I 13 1 775 2
3 Ind Janusz Tchorzewski Łuków Miasto 23 1 290 3
4 Dr Grzegorz Banucha Milo Matchpro Lin Czuby 22 885 4
5 Dr Sławomir Rożek Sensas Lublin II 17 465 5
6 Dr Jarosław Zieliński TAKARYBA.COM LSM Fart 14 395 6
7 Dr Artur Gałka Selekt Lublin 24 320 7
8 Dr Arkadiusz Kabat Łuków Miasto 20 255 8
9 Dr Bogusław Łacek Puławy Azoty 18 225 9
10 Ind Stanisław Skałecki Medyk 15 95 10
11 Dr Krzysztof Dyś Złota Rybka Bychawa 16 0 11,5
11 Ind Konrad Domagała Sensas Lublin II 21 0 11,5
Spławikowe Grand Prix Okręgu PZW Lublin
„Puchar Grand Prix Zaprzyjaźnionych Kół i Klubów” – Zalew Zemborzycki, 09.04.2017
SENIORZY – TURA I – PODSEKTOR B1
Miejsce I/D Imię i Nazwisko Drużyna Stan Waga ryb Punkty
1 Dr Marcin Kasprzak Sensas Lublin I 7 8 060 1
2 Dr Rafał Walczak Mivardi Ryba Bełżyce 11 4 500 2
3 Dr Grzegorz Mirosław Milo Matchpro Lin Czuby 8 3 070 3
4 Ind Wiktor Bełczącki Sensas Lublin I 3 2 765 4
5 Dr Bogumił Kot Selekt Lublin 9 1 670 5
6 Dr Henryk Słabczyński Stynka Lerby Team 4 780 6
7 Ind Ireneusz Stępień Selekt Lublin 5 720 7
8 Dr Zbigniew Ratajczak Puławy Gwiazdy 2 420 8
9 Dr Grzegorz Mączka Złota Rybka Bychawa 10 330 9
10 Ind Łukasz Kresowski Szczupaczek Siedlce 1 295 10
11 Ind Kamil Żechowski SARS Haczyk 6 60 11
Spławikowe Grand Prix Okręgu PZW Lublin
„Puchar Grand Prix Zaprzyjaźnionych Kół i Klubów” – Zalew Zemborzycki, 09.04.2017
SENIORZY – TURA I – PODSEKTOR B2
Miejsce I/D Imię i Nazwisko Drużyna Stan Waga ryb Punkty
1 Dr Krzysztof Tymicki WSK Świdnik 24 9 835 1
2 Ind Mariusz Jasik Stynka Lerby Team
(Puławy Miasto) 13 8 770 2
3 Ind Jacek Kuna Milo Matchpro Lin Czuby 20 7 935 3
4 Dr Waldemar Lipian Barrakuda 23 2 960 4
5 Dr Grzegorz Paszkowski Sensas Lublin II 18 2 120 5
6 Dr Grzegorz Błaszczyk SARS Haczyk 14 2 070 6
7 Ind Kamil Gołębiowski Sensas Lublin II 21 1 755 7
8 Ind Krzysztof Marczak Start Dęblin 17 1 280 8
9 Dr Tomasz Borowski TAKARYBA.COM LSM Fart 15 1 260 9
10 Dr Bartłomiej Sobczyński Łuków Miasto 16 1 090 10
11 Dr Józef Dobosz Puławy Azoty 22 70 11
12 Ind Daniel Flor SARS Haczyk 19 0 12
Spławikowe Grand Prix Okręgu PZW Lublin
„Puchar Grand Prix Zaprzyjaźnionych Kół i Klubów” – Zalew Zemborzycki, 09.04.2017
SENIORZY – TURA I – PODSEKTOR C1
Miejsce I/D Imię i Nazwisko Drużyna Stan Waga
ryb Punkty
1 Ind Andrzej Wasil SARS Haczyk 4 2 855 1
2 Dr Sławomir Staroń Stynka Lerby Team
(Azoty Puławy) 6 2 065 2
3 Dr Paweł Gebała Milo Matchpro Lin Czuby 12 1 370 3
4 Dr Mariusz Staniak Łuków Miasto 2 1 085 4
5 Ind Tomasz Niećko SARS Haczyk 10 790 5
6 Ind Dawid Kędziora Łuków Miasto 8 465 6
7 Dr Sławomir Juć WSK Świdnik 7 415 7
8 Ind Rafał Mazur Łuków Kolejarz 3 385 8
9 Dr Kazimierz Dutkiewicz Złota Rybka Bychawa 5 225 9
10 Dr Tomasz Michalak SARS Haczyk 9 170 10
11 Dr Jakub Kutrzepa Barrakuda 11 15 11
12 Dr Paweł Papiernik Puławy Gwiazdy 1 0 12
Spławikowe Grand Prix Okręgu PZW Lublin
„Puchar Grand Prix Zaprzyjaźnionych Kół i Klubów” – Zalew Zemborzycki, 09.04.2017
SENIORZY – TURA I – PODSEKTOR C2
Miejsce I/D Imię i Nazwisko Drużyna Stan Waga
ryb Punkty
1 Dr Łukasz Gałązka Sensas Lublin I 22 12 370 1
2 Ind Ryszard Kosowski Milo Matchpro Lin Czuby 23 5 990 2
3 Dr Andrzej Filipek TAKARYBA.COM LSM Fart 20 5 620 3
4 Ind Tomasz Samoń SARS Haczyk 21 5 125 4
5 Dr Wojciech Brzana Sensas Lublin II 14 4 290 5
6 Ind Rami Tęcza Sensas Lublin I 17 2 290 6
7 Ind Maciej Kałan Sensas Lublin II 19 905 7
8 Ind Tomasz Nieścior Łuków Miasto 18 500 8
9 Dr Kamil Wydra Puławy Azoty 15 450 9
10 Dr Michał Kępa Mivardi Ryba Bełżyce 16 0 10,5
10 Dr Okoń Krzysztof Selekt 13 0 10,5
Spławikowe Grand Prix Okręgu PZW Lublin
„Puchar Grand Prix Zaprzyjaźnionych Kół i Klubów” – Zalew Zemborzycki, 09.04.2017
JUNIOR/KOBIETA – TURA I – SEKTOR D
Miejsce I/D Imię i Nazwisko Drużyna Stan Waga
ryb Punkty
1 Dr Przemysław Kojtych Sensas Lubln I 8 4 640 1
2 Dr Mateusz Jeremek WSK Świdnik 5 2 865 2
3 Dr Teresa Borowska-Dobosz Azoty Puławy 6 1 930 3
4 Dr Piotr Knap Milo Matchpro Lin Czuby 7 1 065 4
5 Dr Ernest Winnicki Mivardi Ryba Bełżyce 4 1 035 5
6 Dr Maciej Maruszak Stynka Lerby Team 3 195 6
7 Ind Norbert Bułdin SARS Haczyk 1 0 7,5
7 Ind Angelika Banach Stynka Lerby Team 2 0 7,5
\
Spławikowe Grand Prix Okręgu PZW Lublin
„Puchar Grand Prix Zaprzyjaźnionych Kół i Klubów” – Zalew Zemborzycki, 09.04.2017
SENIORZY – TURA I – KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA
Miejsce I/D Imię i Nazwisko Drużyna Stan Waga
ryb Punkty
1 Dr Łukasz Gałązka Sensas Lublin I C2-22 12 370 1
2 Ind Arkadiusz Nakonieczka Start Dęblin A1-2 10 840 1
3 Dr Krzysztof Tymicki WSK Świdnik B2-24 9 835 1
4 Dr Marcin Kasprzak Sensas Lublin I B1-7 8 060 1
5 Dr Franciszek Wysocki Sensas Lublin I A2-19 3 755 1
6 Ind Andrzej Wasil SARS Haczyk C1-4 2 855 1
7 Ind Maciej Bąska Milo Matchpro Lin Czuby A1-1 9 725 2
8 Ind Mariusz Jasik Stynka Lerby Team
(Puławy Miasto) B2-13 8 770 2
9 Ind Ryszard Kosowski Milo Matchpro Lin Czuby C2-23 5 990 2
10 Dr Rafał Walczak Mivardi Ryba Bełżyce B1-11 4 500 2
Spławikowe Grand Prix Okręgu PZW Lublin
„Puchar Grand Prix Zaprzyjaźnionych Kół i Klubów” – Zalew Zemborzycki, 09.04.2017
SENIORZY – TURA I – KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA
Miejsce I/D Imię i Nazwisko Drużyna Stan Waga
ryb Punkty
11 Dr Sławomir Staroń Stynka Lerby Team
(Azoty Puławy) C1-6 2 065 2
12 Ind Kamil Kołodyński Sensas Lublin I A2-13 1 775 2
13 Ind Jacek Kuna Milo Matchpro Lin Czuby B2-20 7 935 3
14 Dr Andrzej Filipek TAKARYBA.COM LSM Fart C2-20 5 620 3
15 Dr Paweł Hondra SARS Haczyk A1-5 4 785 3
16 Dr Grzegorz Mirosław Milo Matchpro Lin Czuby B1-8 3 070 3
17 Dr Paweł Gebała Milo Matchpro Lin Czuby C1-12 1 370 3
18 Ind Janusz Tchorzewski Łuków Miasto A2-23 1 290 3
19 Ind Tomasz Samoń SARS Haczyk C2-21 5 125 4
20 Ind Ireneusz Omelańczuk Łuków Miasto A1-3 3 305 4
Spławikowe Grand Prix Okręgu PZW Lublin
„Puchar Grand Prix Zaprzyjaźnionych Kół i Klubów” – Zalew Zemborzycki, 09.04.2017
SENIORZY – TURA I – KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA
Miejsce I/D Imię i Nazwisko Drużyna Stan Waga
ryb Punkty
21 Dr Waldemar Lipian Barrakuda B2-23 2 960 4
22 Ind Wiktor Bełczącki Sensas Lublin I B1-3 2 765 4
23 Dr Mariusz Staniak Łuków Miasto C1-2 1 085 4
24 Dr Grzegorz Banucha Milo Matchpro Lin Czuby A2-22 885 4
25 Dr Wojciech Brzana Sensas Lublin II C2-14 4 290 5
26 Dr Bogdan Wąsik Stynka Lerby Team A1-4 2 975 5
27 Dr Grzegorz Paszkowski Sensas Lublin II B2-18 2 120 5
28 Dr Bogumił Kot Selekt Lublin B1-9 1 670 5
29 Ind Tomasz Niećko SARS Haczyk C1-10 790 5
30 Dr Sławomir Rożek Sensas Lublin II A2-17 465 5
Spławikowe Grand Prix Okręgu PZW Lublin
„Puchar Grand Prix Zaprzyjaźnionych Kół i Klubów” – Zalew Zemborzycki, 09.04.2017
SENIORZY – TURA I – KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA
Miejsce I/D Imię i Nazwisko Drużyna Stan Waga
ryb Punkty
31 Ind Tomasz Kasperski SARS Haczyk A1-6 2 805 6
32 Ind Rami Tęcza Sensas Lublin I C2-17 2 290 6
33 Dr Grzegorz Błaszczyk SARS Haczyk B2-14 2 070 6
34 Dr Henryk Słabczyński Stynka Lerby Team B1-4 780 6
35 Ind Dawid Kędziora Łuków Miasto C1-8 465 6
36 Dr Jarosław Zieliński TAKARYBA.COM LSM
Fart A2-14 395 6
37 Dr Marek Winiarski WSK Świdnik A1-8 2 105 7
38 Ind Kamil Gołębiowski Sensas Lublin II B2-21 1 755 7
39 Ind Maciej Kałan Sensas Lublin II C2-19 905 7
40 Ind Ireneusz Stępień Selekt Lublin B1-5 720 7
Spławikowe Grand Prix Okręgu PZW Lublin
„Puchar Grand Prix Zaprzyjaźnionych Kół i Klubów” – Zalew Zemborzycki, 09.04.2017
SENIORZY – TURA I – KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA
Miejsce I/D Imię i Nazwisko Drużyna Stan Waga
ryb Punkty
41 Dr Sławomir Juć WSK Świdnik C1-7 415 7
42 Dr Artur Gałka Selekt Lublin A2-24 320 7
43 Dr Michał Rapa Barrakuda A1-9 1 905 8
44 Ind Krzysztof Marczak Start Dęblin B2-17 1 280 8
45 Ind Tomasz Nieścior Łuków Miasto C2-18 500 8
46 Dr Zbigniew Ratajczak Puławy Gwiazdy B1-2 420 8
47 Ind Rafał Mazur Łuków Kolejarz C1-3 385 8
48 Dr Arkadiusz Kabat Łuków Miasto A2-20 255 8
49 Dr Tomasz Ożga Mivardi Ryba Bełżyce A1-7 1 860 9
50 Dr Tomasz Borowski TAKARYBA.COM LSM Fart B2-15 1 260 9
Spławikowe Grand Prix Okręgu PZW Lublin
„Puchar Grand Prix Zaprzyjaźnionych Kół i Klubów” – Zalew Zemborzycki, 09.04.2017
SENIORZY – TURA I – KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA
Miejsce I/D Imię i Nazwisko Drużyna Stan Waga
ryb Punkty
51 Dr Kamil Wydra Puławy Azoty C2-15 450 9
52 Dr Grzegorz Mączka Złota Rybka Bychawa B1-10 330 9
53 Dr Bogusław Łacek Puławy Azoty A2-18 225 9
54 Dr Kazimierz Dutkiewicz Złota Rybka Bychawa C1-5 225 9
55 Ind Przemysław Niećko SARS Haczyk A1-12 1 345 10
56 Dr Bartłomiej Sobczyński Łuków Miasto B2-16 1 090 10
57 Ind Łukasz Kresowski Szczupaczek Siedlce B1-1 295 10
58 Dr Tomasz Michalak SARS Haczyk C1-9 170 10
59 Ind Stanisław Skałecki Medyk A2-15 95 10
60 Dr Michał Kępa Mivardi Ryba Bełżyce C2-16 0 10,5
Spławikowe Grand Prix Okręgu PZW Lublin
„Puchar Grand Prix Zaprzyjaźnionych Kół i Klubów” – Zalew Zemborzycki, 09.04.2017
SENIORZY – TURA I – KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA
Miejsce I/D Imię i Nazwisko Drużyna Stan Waga
ryb Punkty
61 Dr Okoń Krzysztof Selekt C2-13 0 10,5
62 Dr Adam Papiernik Puławy Gwiazdy A1-11 90 11
63 Dr Józef Dobosz Puławy Azoty B2-22 70 11
64 Ind Kamil Żechowski SARS Haczyk B1-6 60 11
65 Dr Jakub Kutrzepa Barrakuda C1-11 15 11
66 Dr Krzysztof Dyś Złota Rybka Bychawa A2-16 0 11,5
67 Ind Konrad Domagała Sensas Lublin II A2-21 0 11,5
68 Ind Mirosław Furman Selekt Lublin A1-10 0 12
69 Ind Daniel Flor SARS Haczyk B2-19 0 12
70 Dr Paweł Papiernik Puławy Gwiazdy C1-1 0 12

Dodaj komentarz